Новини
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Налагодження ефективної комунікації із закладами загальної середньої освіти
Покликання на офіційний вебсайт Державної служби якості освіти України:
Шеринг документів - це можливість ділитися електронною копією всіх документів через застосунок Дія, щоб отримати певні освітні послуги (наприклад: прийом дітей до закладу освіти ), а також ідентифікувати свою особистість.
Для шерингу документа потрібно:
• Відкрити його у застосунку Дія.
• Зчитати QR-код, щоб поділитись цифровою копією. Сканер QR-кодів розміщений у правому верхньому куті розділу “Документи” застосунку Дія.
• Підтвердити передачу своїх даних. Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів.
Користувачу необхідно натиснути “Надіслати” та цифрова копія документа буде надіслана до закладу.
Зараз шерити можна закордонні паспорти, ID-паспорти, свідоцтва про народження, ідентифікаційний номер.
Використовуйте сучасні інформаційні технології для замовлення та отримання освітніх послуг .
БУДЬ ГІДНИМ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ
У рамках відзначення річниці Дня створення Української Повстанської Армії учні 5-11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Мильно, їхні вчителі 12 жовтня 2023 року зібралися в лісовому урочищі «Громадський ліс» (південна околиця Мильно), щоб провести військово-патріотичну гру «У пошуках козацької грамоти».
На цьому заході учні 5 класу були урочисто прийняті в ряди козачат і з великою гордістю стали частиною козацької родини нашого закладу освіти. Курінний отаман Віктор Крупніцький, учень 10 класу, вручив кожному із п’ятикласників козацьку грамоту. «Посвята в козачата» в Мильнівській школі стала не лише святковим заходом, а й етапом в житті молодших школярів, які вже зараз вчаться бути справжніми козаками і з гордістю представлятимуть свою школу та націю.
Кожне братство афішувало свої вміння у різних випробуваннях. Перший конкурс – «Привітання», де потрібно було презентувати свою назву й девіз.
Дитячо-юнацька гра передбачала інтелектуальні випробування, під час яких учасники демонстрували свою обізнаність з історії становлення української державності, героїки визвольних рухів, українського козацтва, природи рідного краю.
У програмі гри також були: конкурс картографів (на знання топознаків й орієнтування на місцевості за компасом); подолання перешкоди з використанням підвішеної мотузки (маятником); веселі естафети (у двох вікових групах) – не загуби м’яча (з тенісними ракетками) й стрибки у мішках; снайперська стрільба з пневматичної гвинтівки.
Насамкінець учень 11 класу Максим Войцешин провів майстер-клас швидкого розбирання та збирання автомата (АК-74).
Педагогічна ініціатива у формі військово-патріотичної гри стала важливою складовою процесу формування активної громадянської позиції та національної ідеї учнів. Навчання в школі спрямоване на розвиток таких якостей учнів, як любов до Батьківщини, фізична сила, витривалість, самодисципліна, повага до побратимів, вміння працювати в команді та приймати рішення.
Вчителі школи створили атмосферу свята в змаганнях, що дало змогу дітям проявити себе в повній мірі та повірити у власні сили.
Епоха козацька скінчилася, та зостались козацькі серця, нащадки козацької слави, козацьких традицій, козацької мудрості. Сміливі, відважні, розумні…
Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням:
https://parafiivska-sr.gov.ua/news/1678451691/
Для навчання дітей правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, та з метою підвищення рівня знань дітей в сфері безпеки, українські рятувальники вирішили створити рух «Юні-рятувальники».
Бажаєш долучитись до руху юних пожежних-рятувальників?
﹥ проводити час зі своїми однолітками не лише весело, а й корисно?
﹥ дізнаватись багато нового та цікавого про Службу порятунку?
﹥ дізнаватись про роботу рятувальників та пожежних?
﹥ спілкуватися зі справжніми героями у повсякденному житі? ﹥ відвідувати пожежно-рятувальні підрозділи?
﹥ подорожувати разом, створювати крутий контент, агітувати разом з однодумцями і ще багато чого корисного, нового, веселого, цікавого і пізнавального?
На тебе чекають неймовірні пригоди до яких варто вже долучитись! Переходь за посиланням або реєструйся через QR-код і вже зовсім скоро ти “у грі”!
В епоху різноманіття гаджетів та щоденного збільшення кількості інформації у нашому житті енциклопедичні знання перестали бути цінністю, якою вони були лише 20-30 років тому. Знання вже не є самоціллю під час навчання і система освіти відповідно має змінюватись, крокувати в ногу з часом та навчати того, що актуальне та цінується в житті сьогодні. Відповіддю на ці виклики є компетентнісне навчання.
Що таке компетентнісне навчання?
Роль школи сьогодні – підготувати дітей до життя, навчити їх критично мислити, аналізувати, опрацьовувати ті обсяги інформації, яку вони отримують звідусіль та вибирати із неї необхідне, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки. Стара парадигма освіти, в якій школа існувала для накопичення знань та інформації, вже не працює. Наше життя зараз – це постійне навчання і тому школа має навчити дітей постійно опановувати нові знання, знаходити потрібну інформацію та застосовувати її в житті.
Компетентнісне навчання спрямоване на роботу з інформацією та опанування учнями компетентностей, умінь і навичок, які дозволять їм бути успішними, конкурентними та цінними на ринку праці.
Для педагога важливо навчитись реалізувати таке навчання на практиці. Допоможуть у цьому підручники, що містять проблемні ситуації, а також практико-орієнтовані завдання, спрямовані на аналіз та оцінювання інформації.
Втім саме готовність вчителя до реалізації компетентнісного навчання – найголовніша запорука успіху.
Читати матеріал на сайті Державної служби якості освіти
У Міністерстві освіти і науки визначили пріоритети та основні цілі роботи на 2022 рік. Серед них – інклюзивне навчання та цифровізація освіти.
Про це повідомив у Телеграмі міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.
Він зазначив, що у 2022 році у міністерстві працюватимуть над підвищенням іміджу українських закладів освіти у світі.
Серед цілей у МОН на цей рік:
• розвиток мережі закладів дошкільної освіти;
• затвердження Державного стандарту профільної середньої освіти;
• запуск реформи «Нова українська школа» на рівні базової середньої освіти;
• схвалення Національної стратегії розвитку інклюзивної освіти на 2022-2032 роки;
• забезпечення оновлення та модернізації пожежних систем у закладах загальної середньої освіти;
• розвиток платформи «Всеукраїнська школа онлайн».
Крім цього вони планують відновити та розбудувати мережу гуртожитків для студентів, реалізувати проєкт «Президентський університет» та створити умови для безперешкодного навчання протягом життя. Пріоритетними також залишаються питання розбудови безпечного та здорового освітнього середовища, інклюзивне навчання та цифровізація освіти.
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.